PERSONAL DIDACTIC
Numele si prenumele Functia/specialitatea Modul de încadrare Grad didactic
Ciulea Adela-Cristina Director -  Inginer Industrializarea Lemnului Titular I
Toth Laszlo Director adjunct - Profesor Informatica Titular II
Niţă Nora Blanka Profesor Limba Romana Titular II
Bucin Maria Gabriela Profesor Limba Romana/Franceza Titular II
Pora Oana Profesor Limba Romana/Engleza Suplinitor Definitivat
Andreica Karola Profesor Limba Maghiara Titular II
Radu Ecaterina Dorina Profesor Limba Franceza Pco Definitivat
Bulyovski Zsuzsanna Profesor Limba Engleza Titular I
Muntean Lucia Profesor Limba Engleza Pco I
Gorog Romulus Profesor Istorie Titular Definitivat
Kozma Sandor Profesor Istorie Titular II
Blajan Adela-Teodora Profesor Fizica Titular I
Sita Horatiu Preot / Profesor Religie Ortodoxa Pco Definitivat
Csiki Csilla Profesor Religie Romano-Catolica Suplinitor Definitivat
Kelemen Csilla Profesor Religie Reformata Titular Definitivat
Pascu Mariana Gabriela Profesor Geografie Definitivat II
Rotar Maria Cosmina Profesor Geografie Suplinitor Definitivat
Lazsadi Laszlo Profesor Geografie Suplinitor Definitivat
Negruti Persida Profesor Matematica Titular II
Kaszoni Erika Profesor Matematica Titular I
Minor Eniko-Katalin Profesor Biologie Suplinitor Definitivat
Dunca Zsuzsanna Emese Profesor Chimie Pco I
Hegedus Ludovic Profesor Educatie Fizica Titular Definitivat
Avram Doinita Inginer Industrializarea Lemnului Titular I
Streza Tinca Inginer Industrializarea Lemnului Titular I
Milu Liliana Inginer Industrializarea Lemnului / Informatica Titular I
Frîncu Diana Inginer Industrializarea Lemnului Titular I
Sita Denisa-Elena Inginer Industrializarea Lemnului Titular I
Tătar Gheorghe Subinginer Industrializarea Lemnului Titular I
Nistor Simona Subinginer Industrializarea Lemnului Titular I
Detesan Codruta Subinginer Tehnologia Constructiilor de Masini Suplinitor I
Farcas Zaharie Maistru Instructor Prelucrarea Lemnului Titular I
Barat Iosif Maistru Instructor Prelucrarea Lemnului Titular I
Rotar Valer Maistru Instructor Prelucrarea Lemnului Titular I
Todoran Ioan Maistru Instructor Prelucrarea Lemnului Titular I
Vida Erika Profesor Limba Maghiară Pco Debutant
Meszaros Lajos-Szabolcs Psiholog Pco -
Hobai Roxana Profesor Geografie Suplinitor I
Gliga Domnica Profesor Fizică Titular - completare normă I
Szekelz Ildico Profesor Chimie Titular - completare normă I
Preghici Ligia-Angela Profesor Biologie Titular II
Toma Laura Profesor Ecologie şi protecţia mediului Titular - completare normă II

PERSONAL DIDACTIC AUXILIAR

Numele și prenumele                                   Funcția/specialitatea

Matei Raluca                                                Contabil șef

Pucaevici Livia                                             Secretar șef

Bordi Timea-Otilia                                       Secretar 

Poptămaș Dorinel                                         Laborant

Nedelcu-Szasz Ioana-Monica                      Bibliotecar

Boroș Livia                                                    Pedagog

Ursa Angela-Ana                                          Pedagog

Codarcea Felicia                                           Administrator

Fărcaș Zaharie                                              Șef atelier